Horolezecká stěna

Atrakce určená pro děti i pro dospělé, přesně o tom je horolezecká stěna. Záleží pouze na Vaší odvaze a kondici zda stěnu zdoláte, a zažijete tak pocit ne nepodobný tomu, který zažívají vrcholoví horolezci při výstupu na vrchol. Výška stěny je 6m a poskytuje tak dostatek prostoru pro kombinace pohybu. Volitelná úroveň obtížnosti. V roce 2008 jsme pro Vás navíc připravili novinku v podobě dvojté horolezecké stěny. Tato atrakce umožňuje lezení dvěma účastníkům akce najednou.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tato atrakce — horolezecká stěna je konstrukčně řešena stavebním lešením zajištujícím pevnost celé konstrukce a bezpečnost celé atrakce.

Jak vysokou stěnu mohu vylézt?

Lezecké plochy (ano plochy — v součastné době máme připraveny dvě paralelní plochy naproti sobě) jsou nastaveny na výšku 6 m.

Po obou stranách horolezecké stěny jsou připraveny vždy dvě cesty lezení různé obtížnosti. Mezi jednotlivými deskami pro lezení je také prostor pro umístění jakékoliv reklamy pořadatele, partnera akce apod.. I přes svou výšku je atrakce plně mobilní a převozu schopná na jakékoliv místo.

Technické požadavky

Jako podklad je zapotřebí rovný pevný či travnatý povrch o rozměrech 7×7 m. Při objednání atrakce Vám k dispozici bude odborná obsluha s profesionálním zajištěním (horolezecká lana, sedáky a vše další, co potřebujete k opravdovému zážitku z lezení).