Tříkolky Trikke

Tříkolka vhodná nejen jako dopravní prostředek ale i jako doplněk outdoorových aktivit. Po jednoduché instruktáži a rychlém osvojení základních principů pohybu vpřed, se můžete pokoušet o jednoduché, ale zábavné triky s tímto adrenalinovým a zábavným vozítkem.

Trikke je novodobá tříkolka, která slučuje to nejlepší z popularních vozítek v jeden skvělý dopravní prostředek, zcela unikátní tvarem, funkčností a zážitkem z jízdy.

Jak se něco takového může vůbec pohybovat?

Patentovaná technologie umožnuje pohánět Trikke bez šlapání, odrážení, či tlačení, pouhým kolébáním ze strany na stranu. Bez řidiče může Trikke na první pohled vypadat jako obyčejná kolobežka, jakmile však jezdec naskočí a párkrát se „zhoupne“, hned máte jasno, že se jedná o něco nevšedního.

Obrázek

Říkáte si: „Čím je ten stroj poháněn?“ a „Kde asi má baterky?“. Kdybychom Vám měli stručne popsat styl jízdy na Trikke, tak je to asi jako sjezdové lyžování na rovině.

Díky originálnímu designu se s pohybem jezdce celé vozítko naklání plynule do stran a tím získává rychlost. Díky tomu, že vozidlo má tři kola, je velice stabilní.

Je to bezpečné?

Dvojté zadní brzdy zajišťují bezpečné a účinné brždění. Protože fungují nezávisle, umožňují jezdci provádět spoustu zábavných triků a manévrů. K tomu všemu bylo Trikke označeno za jedno z nejbezpečnějších vozidlel, takže si je mohou užívat jezdci nezávisle na hmotnosti či věkové kategorii.

Technické požadavky této atrakce

Tato atrakce vyžaduje hlavně a především prostor — proto je vhodné nějaké větší hřiště, nebo parkoviště. Minimem je plocha o velikosti 5×10 m. Cena již od 5 000 Kč.